ריצופי חוץ


צוות סטון השרון שמח לבשר לכולכם שהחל מתאריך 1/8/18 אנו עוברים למיקומנו החדש ברחוב השיזף 3, אבן יהודה.
נשמח לראותכם!

הכול על ריצופי חוץ
ריצוף הינה פעולה שהאיכות שלה חשובה כאשר מדובר על פנים הבית, אך לא פחות חשוב גם כאשר מדובר על מחוץ לבית. עם זאת מעבר לעובדה ששני עיסוקים אלו חשובים, הרי שיש שוני באופי ההתקנה בין זה של החוץ לבין זה של הפנים. בעוד שריצוף פנים צריך להיות ישר ומפולס, הרי שריצוף חוץ אינו צריך להיות מפולס באופן מאוזן אלא כזה שמכיל שיפועים שנחוצים לטובת הובלת המים החוצה אל התעלות ורחוק מהכניסה לבית. בכול אופן בשני המקרים יש חשיבות בבחירת אריחים איכותיים וברצף שיודע את העבודה.

מאפיינים
עוד הבדל בין ריצופי חוץ לריצוף פנים הוא אופי האריח. יש לקחת בחשבון שאריח שעומד בחוץ בא במגע בלתי מבוקר עם תנאי מזג האוויר השונים, עם חומרים שונים כגון גריז ושמן, לא ניתן לשלוט על הוונדליזם שהריצוף חשוף אליו, (להבדיל מהבית), וכדומה. על כן יש לוודא שהריצוף שנבחר לעמוד בחוץ עמיד בפני בלאי, חזק בפני ונדליזם, ומתאים למגע עם בוץ, גשם ובפני מעבר כבד של רכבים. סוגי הריצופים שיותר נפוצים בתחום הם אבן טבעית, גרניט ומשטחי בטון. אך גם בכול קטגוריה שכזו יש אופציות נוספות רבות.

דגשים
ריצופי חוץ יופיעו בחנייה פרטית, במתחם ציבורי, חצרות, גינות מרפסות וכדומה. כך שאנשים פרטיים או לקוחות באים עם ריצוף זה במגע רב ועל כן ישנם שני פרמטרים שראוי להקפיד עליהם. האחד הוא שהריצוף יעמוד כראוי ולא יהווה סיבה למעידה עקב אריח מבצבץ ושנית שהמקום היה אסתטי ונקי.

קישוט
כחלק מהאסתטיקה של ריצף פנים ניתן לשלב בו גם קישוט או הטבעת אמירה אישית. באופן שכזה ניתן לבחור בטקסטורה כלשהיא בבטון, בשילוב של עבודת פסיפס וכדומה. כאמור מדובר עוד השקעה קטנה שמובילה לתוצאה מרשימה. קישוטים שכאלו ניתן הרבה פעמים למצוא באותן חנויות של ריצוף או אצל מומחים לדבר. בנוסף הרבה פעמים ריצוף זה בא במגע עם פתחי ביוב, כך שגם בנקודה זו חשוב שהמעבר בין הריצוף למכסה יהיה מושלם ואסתטי, ותוצאה זו יכול להשיג רק בעל מקצוע מנוסה בתחום.

יצירת קשר

רחוב השיזף 3, אבן יהודה

טלפון:
שעות פעילות:
א-ד: 19:00-8:30
ה: 16:30-8:30
ו: 13:00-8:30
שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.

מספר אבטחה:

סטון השרון