עבודות חיתוך וייצור

חיתוך פנלים ואריחים באופן מקצועיכל מי שיצא לו לעבוד על בית או לחלופין היה נוכח בבניית הבית שלו, יודע שהשלב הכי ארוך ומייגע הנו השלב הסופי, השלב בו עוברים על כול הפינישים ומתחילים לעשות רשימה של דברים שאינם מושלמים. לא פעם אחד מהדברים שתופשים את העין כיוון שאינם עשויים באופן מושלם הם הפאזות והסיומות של פנלים ואריחים. על כן, על מנת להימנע ממצב שכזה יש לטפל בסיטואציה בעת הבנייה או השיפוץ וזה אומר שישנם פעמים בהם מומלץ לדאוג לחיתוך פנלים ואריחים באופן מקצוע

חיתוך פנלים ואריחים באופן מקצועי
כל מי שיצא לו לעבוד על בית או לחלופין היה נוכח בבניית הבית שלו, יודע שהשלב הכי ארוך ומייגע הנו השלב הסופי, השלב בו עוברים על כול הפינישים ומתחילים לעשות רשימה של דברים שאינם מושלמים. לא פעם אחד מהדברים שתופשים את העין כיוון שאינם עשויים באופן מושלם הם הפאזות והסיומות של פנלים ואריחים. על כן, על מנת להימנע ממצב שכזה יש לטפל בסיטואציה בעת הבנייה או השיפוץ וזה אומר שישנם פעמים בהם מומלץ לדאוג לחיתוך פנלים ואריחים באופן מקצועי.

התאמת כלי
חיתוך פנלים ואריחים מצריך מסור יהלום שולחני מותאם ולא להסתפק במסור של שיש, אחרת התוצאות של גרידים וחוסר שלמות לא יאחרו לבוא. על כן כאשר עולה סיטואציה בה יש להתאים אורך של אריח, לסדר פאזה וכדומה, יש להתייחס לכך ברצינות גם אם לכאורה נראה שמדובר בעשייה שולית. כי אריח שבור ועוד אריח קצר מידי יוצרים ביחד תמונה שאינה רצויה אצל אף אחד.

סיטואציות שמצריכות חיתוך
הרבה פעמים מגיעים לשלב בעשייה בו יש להתאים באופן אישי את אורך האריח על מנת שיתאים לסגור פינה, לא פעם עולה הצורך להתאים אריח קיים לאורך ספציפי, יש צורך להוריד פאזה וכדומה. אם לא מטפלים בסיטואציות אלו באופן מקצועי, כלומר ע"י מסור ייעודי, מדובר בעבודה לא איכותית. על כן כאשר עולה צורך שכזה יש לפנות למקום שעובד ומחזיק בכלים הנכונים ולא מתפשר על כלים שרק כמעט מתאימים, אחרת התוצאה רק כמעט תהיה לפי שביעות רצונכם.

לקוחות
יש מקומות שלוקחים עבודה של חיתוך פנלים ואריחים רק אם מגיעים אליהם עם כמות גדולה והם לא יתייחסו למקרים של בקשות שכוללות כמויות קטנות, ולעומת זאת יש מקומות שיתנו מענה לכולם בלי קשר לכמות. כאשר פונים למקום מקצועי אז ניתן דעת שלא יוצרים נזק ופיצוצים באריח, שהעבודה תצא חלקה, ללא גרידים והאורך יהיה בדיוק לפי הדרישות. לקוחות שעשויים למצוא בכך צורך הם רצפים, אנשים פרטיים, יבואנים של אריחים, קבלנים וכדומה. כלומר כל מי שיש לו צורך בשינוי המידה אך לא מחזיק במכשיר הייעודי.
יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות:
א-ד: 19:00-8:30
ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30
שבת סגור

לקביעת פגישה חייגו למספר 0723943200

איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©