בלוג

כוחם המופלא של אבני פסיפס


כיצד לקשט בעזרת אבני פסיפס


בעבר פסיפסים היו כלי על מנת לעטר חללים, להקנות כבוד ולהצביע על ייחוס ומעמד. עבודה על פסיפס דורשת ריכוז וכישרון רב. ע"י שילוב של האבנים הקטנות יוצרים אט אט תמונות גדולות ומרהיבות, כותבים פסוקים ומשלבים צורות גיאומטריות אחת בשנייה באופן מהפנט ומתוחכם. עם הזמן השימוש בפסיפסים השונים הפכו לשימוש מקובל מאוד: החל מעיטור מקומות ציבורים ואף בבתים פרטיים. שילוב של פסיפס בסלון, במבואה או בחדר השינה יוצר את האפקט המבוקש, יוצר השתאות, אלגנטיות ונופח של יוקרתיות.

דגשים לשימוש באבני פסיפס


כך שאם בעבר היו נהוג למצוא פסיפסים רק בעתיקות, הרי שכיום ניתן למצוא עבודות פסיפס מרהיבות גם בבתים מודרניים ועדכנים. כמובן שעם הזמן השיטות והחומרים השתפרו כך שהמלאכה יותר קלה, אך כל זאת אינו משנה כיוון שבשורה התחתונה מדובר על השתאות גדולה, מדובר על עשייה שתורמת הרבה בחזות הכללית של הבית וביצירת הרושם הרצוי. כך שבין אם מדובר בעשייה קשה או קלה, היא בכול אופן מרשימה ויש לה ביקוש רב.

כיצד להרכיב בקלות


כיום מדובר באבנים קטנטנו ואיכותיות שיכולות להגיע במגוון צבעים. כמו כן כחלק מהשיטות השונות שמוזילות את העלות ועדיין משיגות את האופציה הרצויה, ניתן למצוא אריחים גדולים שמכילים בתוכם תמונת פסיפס. באופן שכזה יש עבודת פסיפס מרשימה, אך היא כבר מגיעה במצב מוכן כך שההתקנה במקרה זה הרבה יותר מהירה, כיוון שיש להטמיע רק אריח אחד ואין צורך לעמול בבית הלקוח שעות על מנת לחבר פסיפס אחד לעוד אחד.

היכן מתבצעות הרכבות פסיפס


שימוש בפסיפסים נעשה הן בתוך הבית והן מחוצה לו. החומרים הם איכותיים ועמידים לתנאי מזג האוויר ולמעבר של רכבים כבדים עליהם. קיימים בתחום הפסיפסים מגוון של תמונות כאשר היותר נפוצות הן דמויות של חיות וצורות מופשטות. כאשר מבקשים לשלב פסיפס בתוך הריצוף הכללי אז יש לוודא שהוא נמצא במקום שבולט לעין, שלא נוהגים להעמיד בו דברים וששאר החפצים שלצדו מתאימים לו לסגנון העיצובי. כך שניתן לקבל את האפקט של תמונה, ליהנות מהיופי שלו ובמקביל להימנע ממצע שתופס אבק, מתקמט ושיש להיזהר עליו.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©