בלוג

אריחי בטון ואריחים מצויירים

זה חוזר, רצפה מעוטרת!
היופי בעידן של היום זה שמול כל הטכנולוגיה וההתפתחות המסחררת בנושאים רבים, ניתן גם להבחין בהערכה לדברי שהיו פעם, להבחין בטרנדים שנותנים כבוד להמצאות של פעם וכיום לא מנסים להתחרות בהם או להעפיל עליהם אלא פשט מכירים ביתרונות שלהם כפי שהם ועל כן מחזירים אותם להיות חלק מהנוף הכללי. במקרה זה מדובר על שובה של הרצפה המעוטרת - של האריחים מצוירים. אם פעם בתים ישנים היו מוארים בזכות רצפה עם דוגמה שרצה עליה, הרי שגם כיום ניתן למצוא בתים חדשים ומודרניים שמבקשים להשתמש באותו אפקט של רצפה מעוטרת בדיוק על מנת ליצור רושם וסגנון ייחודי.

היום
עם זאת כן ניתן לראות חידושים בתחום, כאלו שמנסים להוזיל את העלויות ולשדרג את נוחות התחזוקה השוטפת. כך שאם פעם היה מדובר על אריחים מאוד עבים שעשויים מבטון שהציור מוטמע בהם לעומק ואינו רק תוצאה של השקעה בשכבה החיצונית, הרי שכיום ניתן למצוא מוצרים מתחרים בעלויות יותר נמוכות. מדובר על ריצוף מלאכותי שעשוי מאריחי פורצלן וקרמיקה. התוצאה מצוינת כך שניתן לבחור אם לשים אותם בחוץ, במקומות שבאים במגע שוטף עם מים, שימוש בחלל ציבורי, פרטי וכדומה.

שימור
למרות שהאריחים של פעם היו יותר מאסיביים, הרי שאת האריחים של היום ניתן יותר לשמר מפני כתמים שונים. ניתן ללטש אתם בקלות ולהחזיר להם את הברק, להשתמש בחומרים שונים כגון סוגי סילר שונים על מנת למנוע חלחול של חומרים מכתימים ובמקביל לאפשר את אידוי המים מהם. כך שגם ניתן לשמור על רצפה מעוטרת ביתר קלות וגם ליהנות מתוצאה ייחודית ולא מתחרים.

מבחן התוצאה
אם פעם היה קשה להשיג אותם ורק בחנויות ספציפיות היה ניתן ליהנות מהמבחר שלהן, הרי שעם הביקוש יותר ויותר מקומות מציעים מגוון שלם שלהם. מדובר בסגנון רטרו עם אווירה של נוסטלגיה, אנשים רואים בהם קו עיצובי עדכני ביותר. כך שאם הם עמדו במבחן התוצאה לאורך כל השנים ועדיין יצאו כשידם על העליונה, אין שום סיבה לחשוש שעוד כמה שנים יימאס מהם.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©