בלוג

חיפוי קירות

אופציות מרעננות לחיפוי קירות
אחת מהדרכים היותר חמות כיום בשוק שקיימות על מנת להשיג את התוצאה המבוקשת בשיפוץ הבית או ריענון הנראות הקיימת, היא ללא ספק שימוש בסוגים שונים של חיפויי קירות. חיפוי קירות מהווה אופציה שמאפשרת לרענן אווירה שקיימת בבית פרטי, בחלל עסקים או במוסד ציבורי. היא מאפשרת ליצור עניין, להשאיר רושם רב ולשדרג את המקום. מדובר על אריחים מחומרים שונים שניתן לחפות על ידם מקטעים נבחרים בבית. כיוון שאריחים אלו כוללים מגוון של צורות, טקסטורות וצבעים, המנעד היצירתי הוא רחב וללקוחות נותר רק לתעל זאת לחזון העיצובי שלהם.

תפישת כיוון
חיפוי קירות יכול לעשות שימוש באריחים מצוירים ואף בכאלו עם פטרן תלת ממדי שחוזר על עצמו. לרוב התוצאה היא כה משמעותית ומורגשת שהיא יוצרת רושם רב ומשדרגת כל חדר. כיוון שהמבחר הוא גדול מאוד, יש להיות ממוקדים לגבי החזון או לחלופין להיות פתוחים להצעות של בעלי המקצוע. באופן שכזה ניתן להנחות את החברה שמתמחה בנושא לגבי המטרה העיצובית שלכם, (זה יכול להיות מראה מודרני, מראה שיוצר קונטרסטיות מתוחכמת עם המראה הקיים, עידון, בלגן מסודר, אנרגיה שמחה וכדומה).

ייעוץ נכון
לעומת זאת אם לא ברור מה רוצים, אך כן יודעים שרצוי שינוי, יש להראות תמונה של החדר המדובר למעצב של בית העסק ולתת לו לייעץ לכם על מספר אופציות. ייעוץ נכון יהיה כזה שיפרוש בפניכם שלוש אופציות ראשוניות שונות על מנת לקבל תמונה לגבי הטעם האישי ועל מנת ליצור התמקדות ולאחר מכן יש לפרוש עוד כחמש אופציות בסגנון שנבחר על מנת להתמקד ולהגיע למצב של בחירה. באופן שכזה נעשה שילוב בין ייעוץ מקצועי לטעם האישי.
התמקדות חיובית

יש לקחת בחשבון שלעיתים כל המוסיף גורע ובמקרה של חיפוי קירות לרוב נוצר האפקט המבוקש כאשר בוחרים בחיפוי מקטע של קיר ולא הולכים על חיפוי של כל החדר. באופן שכזה גם חוסכים בעלויות וגם מקבלים את האפקט המבוקש - משיכת תשומת הלב לקטע מסוים, יצירת עניין, תחימת חלל ע"י התייחסות שונה לחיפוי הקיר וכדומה.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©