בלוג

הדגשים אשר יש לקחת בחשבון בבחירת קרמיקה למקלחת


עמוד הבית בלוג > הדגשים אשר יש לקחת בחשבון בבחירת קרמיקה למקלחת

בעבר חדר האמבטיה שימש בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות והעייפות, לצורך התארגנות זריזה לפני יציאה מהבית לשגרה היומית שלנו. אצל כולנו עדיין קיימת רוטינת הבוקר שלנו, אבל חדר האמבטיה השתנה לחלוטין והיום הוא משמש כהרבה יותר מתחנת מעבר שרואים פעם-פעמיים ביום. בימינו מדובר בחדר שמשמש לנו כסמל לפינוק וזמן איכות, שמבודד אותנו מרעשי העולם החיצוני ומאט לנו קצת את הקצב, כדי להשרות על עצמינו אווירה רגועה ושקטה שתשחרר אותנו מהמתחים של חיי היומיום.

עיצוב חדר האמבטיה

יחד עם חשיבותו של החדר שהתעצמה עם השנים, כך גם השתדרג כל נושא העיצוב שלו. ישנם המון סגנונות עיצוב שונים שמתאימים לחדר האמבטיה, החל מסגנון קלאסי ומלכותי ועד לדברים שיכולים להיראות כאילו יצאו מסרט מדע בדיוני. בכל מקרה שבו אתם בוחרים לשפץ את ביתכם או דירתכם, חדר האמבטיה צריך לקבל גם כן את מלוא תשומת הלב עד לפרטים הקטנים, כדי שתוכלו לטעום מהקסם שיש לו להציע בתור ממלכת השקט הפרטית שלכם.
כיום, אחד מחומרי הגלם הפופולריים בעיצוב חדר זה, הוא קרמיקה לאמבטיה. לאחר בחירת שכבת הצבעים והסגנון, תצטרכו לבחור את סוג הקרמיקה שבו תעשו שימוש, בהתאם לקריטריונים שונים כמו מבנה החדר ומידותיו. בדרך כלל נראה שקרמיקה לאמבטיה תכלול צורות, טקסטורות וגוונים שיאפשרו להתאים את הסגנון באופן אישי לפי הטעם שלכם ובתקציב שאותו תוכלו לאפשר לעצמכם להשקיע בעיצוב.

קרמיקה לאמבטיה

אחד הדברים הבולטים כיום, אם נקדיש לרגע את תשומת ליבנו לעיצוב חדרי אמבטיה, הוא שימוש באריחי קרמיקה גדולים. השימוש בהם נעשה על מנת להעניק תחושת מרחב, תוך כדי שהאריחים מותאמים לגודל החלל שאותו מעצבים. ניתן להתאים גם קרמיקה למקלחת עצמה, שתשתלב יחד עם העיצוב של כלל חדר האמבטיה. התקנתם של אריחי הקרמיקה פשוטה למדי, וניתן לחתוך אותם בלי בעיה ולהתאים אותם לכל צורכי החדר באופן מושלם.
אם חלל האמבטיה במקרה שלכם הוא קטן, מומלץ שתבחרו באריחי קרמיקה בגוון בהיר, שיתאחדו עם הציוד שישנו בחלל החדר, כמו הארונות והמתלים על הקירות. אם ברצונכם להעניק לחדר האמבטיה סגנון יוקרתי, תוכלו להשתמש בקרמיקה מבריקה. לצד זאת, תוכלו גם להשתמש בקרמיקה עם שלל איורים וטקסטורות בהתאם להעדפה אישית שלכם ועל פי הדברים שאתם אוהבים ומתחברים אליהם.
בסופו של דבר צריך לחשוב על הסגנון שיהיה הכי נעים לכם להביט עליו ולשהות בו, כדי שתוכלו לקיים את ההבטחה של השימוש בחדר האמבטיה כמקום מפלט איכותי להעביר בו את הזמן ברוגע ובנעימות.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©