בלוג

על בריקים מפירוק ויתרונותיהם


עמוד הבית בלוג > על בריקים מפירוק ויתרונותיהם


עולם העיצוב והשיפוץ מורכב ומתחדש בכל עת ועת. אחד הטרנדים הפופולריים והנפוצים יותר כיום הוא השימוש בבריקים (לבנים) ייחודיים לחיפוי קירות פנים וחוץ המבנה שאותו אתם מעצבים. באמצעות השימוש בבריקים ניתן להעניק לבית מראה כפרי, או אפילו להיפך, הכל תלוי בגדלים, צבעים וסגנון הבריקים שאותם תשלבו בעיצוב חלל החדר. בשוק קיימים מגוון סוגים של בריקים, המתאימים לסגנונות ועיצובים שונים.

הכל על בריקים

כפי שנאמר, הבריקים הם למעשה לבנים. השימוש במילה בריקים נעשה כדי להבדיל את סגנון חיפוי הקירות באמצעות בריקים מלבנים פשוטות המשמשות לבניית שלד המבנה. בשנים האחרונות השימוש בחיפוי קירות בבריקים נעשה נפוץ בישראל, לאחר שאירופה ושאר העולם התחום כבר נפוץ הרבה שנים. כיום, בבנייה החדשה והמודרנית ברחבי הארץ, ניתן להבחין בלא מעט בתים שנמצא בהם קירות בריקים מסוגים שונים.
הלבנים שבהם נעשה שימוש בעת עיצוב הקיר הייחודי, מגיעות משתי קטגוריות עיקריות. הקטגוריה הראשונה היא לבנים חדשות ומודרניות שמיוצרות בהתאמה אישית לכל צורך, ממגוון חומרים ובשלל צורות, צבעים וגדלים. הסגנון השני נקרא בריקים מפירוק, שבו למעשה מייבאים לארץ את הבריקים מפירוקים של מבנים קלאסיים ועתיקים ברחבי אירופה. בריקים מפירוק כמובן יהיו יקרים יותר, אך תוכלו לעשות בהם שימוש מדהים בעיצוב הבית בסגנון כפרי קלאסי.

עיצוב הבית עם קיר בריקים מפירוק

השימוש בבריקים מתאים לחיפוי קירות עיצובי ואסתטי בלבד, הוא אינו משמש כתחליף ללבנים שאיתן בונים את שלד הבית. כאמור, בשנים האחרונות רואים יותר ויותר בתים שבאזורים מסוימים בבית עוצב בהם קיר בריקים, ששובר את הרצף העיצובי של החדר ומעניק תחושה קלאסית ויוקרתית. מומלץ להקדיש רק קיר אחד מתוך קירות החדר או נישה ספציפית לחיפוי בבריקים, על מנת לא להעניק לחדר מראה אפרורי וחנוק.
עיצוב בבריקיםמפירוק יכול להתאים לכל חדר בבית שתבחרו, זה תלוי בעיקר בסגנון וברצון שלכם. ניתן לשלב קיר בריקים בכל אחד מחדרי הבית, החל מהסלון ועד לחדר האמבטיה. מה שחשוב זה להגדיר את הסגנון שבו אתם רוצים לדבוק, כדי שהבריקים יותאמו אליו. אם הולכים על סגנון כפרי לדוגמה, אפשר לעשות שימוש בבריקים בצבעים וגוונים טבעיים, לצד ריהוט עור קלאסי שיעניק מראה ייחודי ומעניין.
היתרון הכי ברור בשימוש בבריקים מפירוק בעיצוב הבית, הוא האפשרות להעניק תחושה יוקרתית באמצעות אלמנט עיצובי פשוט יחסית, שאותו ניתן ליישם בקלות כיום מכיוון שהוא כל כך פופולרי בקרב מעצבים עולמיים ומקומיים.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©