בלוג

גרניט פורצלן לחוץ

אריחי גרניט פורצלן משמשים לריצוף חוץ ופנים הבית ולחיפוי קירות פנימי וחיצוני של מבנים. הם מתאפיינים בעמידות גבוהה לשחיקה ולשבירה והם ידועים בכך שהם שומרים על צורתם לאורך זמן. עם זאת עמידות האריח מושפעת מהרכב החומרים שממנו הוא עשוי, מעוביו ומתהליך השריפה שלו. אריחי הפורצלן מיוצרים במדינות שונות, כמו סין, איטליה, טורקיה וספרד.

בתהליך ייצור אריחי הפורצלן ניתן ליצור צבעים רבים, דוגמאות שונות כמו: גרניט פורצלן דמוי אבן טבעית, אריחים דמוי בטון, אריחים מצוירים, טרצו, חלוקי נחל ואריחים דמוי פרקט, ומרקמים מגוונים כמו: ריצוף נגד החלקה, אריחים בגימור מט, מבריק או לפטו, ולכן אפשר להשתמש בהם למטרות עיצוביות שונות כגון: ריצוף חוץ.

בעקבות התקדמות טכניקות הייצור והסריקה - קיים מגוון רחב של אריחי גרניט פורצלן לחוץ שמחכים אבן טבעית ברמה שלא ניתן להבדיל בין השניים. אריחים אלו קיימים בגימור אנטיסליפ המונע החלקה ,קלים לניקוי ואין צורך בתחזוקה כלשהי. בזכות חוזקם הגבוה הם מתאימים לריצוף השבילים הפרגולות המדרגות וגם אזור החניה. במפעלנו ניתן גם לייצר מדרגות וקופינגים מהאריח עצמו באופן זה ניתן להבטיח תוצאה מושלמת.

סוג מיוחד של אריחי פורצלן הם אריחי גוף מלא ("פול בודי"): אריחי הפורצלן הסטנדרטיים עשויים משכבות של חומרים שונים, ומראה האריח נקבע על ידי השכבה העליונה. חלק מהשכבות נעשות מחומרים זולים יותר, והדבר מוזיל את האריח. אריחי גוף מלא, האריח כולו עשוי מחומר אחד. אריח כזה, שהוא יקר יותר, עמיד יותר בשחיקה, משום שהצבע והמרקם נמצאים בכל האריח ולא רק בשכבה העליונה.

בתחום ריצוף החוץ גרניט הפורצלן חולל מהפכה בגלל מגוון העיצובים שלו, ומחירו הסביר ביחס לחומרים כמו אבן טבעית ושיש, פורצלן הוא כיום החומר הנפוץ בישראל לריצוף וחיפוי.

יצירת קשר
רחוב השיזף 3, אבן יהודה
טלפון:  072-3943200
שעות פעילות: א-ד: 19:00-8:30 ה: 16:30-8:30 
ו: 13:00-8:30 שבת סגור
איסוף סחורה- בתיאום מראש עם החנות.
השאירו פרטים לייעוץ טלפוני ללא עלות
כל התשובות לכל השאלות בשיחה אחת באותו היום
מספר אבטחה:
כל הזכויות שמורות לסטון השרון©